Jonny Fagerman

SÅNGARE / ENTERTAINER

Kalender


Här under hittar du min kalender var jag befinner mig och var jag underhåller med info



2022



AUGUSTI


4 Sundsgåden Askersund 20-00 Jonny & Gary

5 Hellas Örebro 20:30-00:30

6 50-årsfest Örebro 20-?

7 PRO Sommarhem 14-16 Jonny & Diana

10 Mixen Hjortkvarn 18-22

11 PRO Eskilstuna 14-16

11 Allsång Kumla 18-20

12 Hellas Örebro 20:30-00:30

13 Bröllopsfest Officersmässen Sannahed 19-?

14 Älvtomta Kolloniområde 14-16

16 Hjälmargården Allsång 18:30-19:15

18 SKPF Krokbornsparken Hällefors 13:30-16

19 Hästhagen Örebro 19-23

20 Gränsta Kolloniområde Västerås 19-23

21 Privat Gårdsfest Västerås 15:30-19

22 Solliden Allsång 18:30-19:15

24 PRO Lindesberg 14:30-16:30

24 Mixen Hjortkvarn 18-22

25 Solliden Allsång 18:30-19:15

26 Cederbergska Örebro 18-19:30

26 Hellas Örebro 20:30-00:30

27 Biskopsängen Kolloni Västerås 20-?

28 ALLSÅNG på Herrgården i Bredsjö (Bussresa Västerås) 9-18


SEPTEMBER


2 Hellas Örebro 20:30-00:30

3 Parken Nora 19-?

4 Bierkeller Västerås 18-21

9 Hellas Örebro 20:30-00:30

10 BRF Stallmästarn Örebro 15-17

10 Gränsta Kolloni Kräftskiva 19-?

12 PRO Malmaberg 14-16

16 Hellas Örebro 20:30-00:30

23 Hellas Örebro 20:30-00:30

24 50-årsfest Dingtuna 19-?

27 SKPF Karlskoga 14-16

29 PRO Askerund 14-16

30 Hellas Örebro 20:30-00:30


OKTOBER


1 Hellas Örebro 20:30-00:30

3 SKPF avd 80 Kumla 14-16

7 Haga Träffpunkt 14:30-15:15

7 Hellas Örebro 20:30-00:30

8 PRO Kungsör 16-19

8 Hellas Örebro 20:30-00:30 Jonny & Diana

12 PRO Fellingsbro 14-16

13 Karlskoga 3 gig 10:30-15:45

13 Royal Arms Örebro 19-22:30

14 Karlskoga 3 gig 10:30-15:30

14 Hellas Örebro 20:30-00:30

15 Aroscups Festen Västerås 18:30-?

17 PRO Vivalla Lundby 14-16 

21 Hellas Örebro 20:30-00:30

22 Hellas Örebro 20:30-00:30 Jonny & Gary

25 PRO Skinnskatteberg 14-16

26 Kvarnen Seniorträff 14-15

28 Hellas Örebro 20:30-00:30

29 Arboga Arbetareförening 19-23


NOVEMBER


1 SKPF Örebro 14-16

4 Hellas Örebro 20:30-00:30

5 Sala Folkets Hus 18-22

9 Norrby Träffpunkt 14:30-15:30

10 Herrgärdet Västerås 16-18

11 Hellas Örebro 20:30-00:30

12 Hellas Örebro 20:30-00:30 Jonny & Gary

16 Gillet Örebro 14:30-15:30

17 Karlskoga 10:30-11:30

18 PRO Nora 14-16

18 Hellas Örebro 20:30-00:30

19 Reumatikerföreningen Kumla 14-16

19 Hellas Örebro 20:30-00:30 Jonny & Diana

22 Lunchmusik Askersund 12:30-13:30

25 Hellas Örebro 20:30-00:30


DECEMBER


2 Hellas Örebro 20:30-00:30

9 Hellas Örebro 20:30-00:30

16 Hellas Örebro 20:30-00:30

23 Hellas Örebro 20:30-00:30 Uppesittarkväll med Julklappar

30 Hellas Örebro 20:30-00:30